Bordsfontän

721734

BORDSFONTÄN, "Fontanette", 1960-tal, tillverkad i Österrike, vinyl, originalkartong, höjd ca 8 samt diameter 42 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

Diverse

Bordsfontän

Budhistorik (1 bud)

5518881
2020-01-13 22:13:50

2020-01-14 kl 20:38
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.