Bertel Bertel-Nordström oljemålning

721733

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Clown, signerad och daterad Bertel Nordström -67, olja på pannå, ca 47x38 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 12

Budhistorik (2 bud)

5519863
5515330

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.