Oljemålning av Christina Knall

721621

CHRISTINA KNALL (född 1947): Komposition, signerad Christina Knall, olja på duk, mått ca 100x81 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (7 bud)
5521408
5521403
5516543
700
5516542
450
5516540

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.