Champagnekylare Pol Roger

721617

CHAMPAGNEKYLARE, tidigt 1900-tal, Pol Roger, nysilver, höjd ca 20 cm

Bucklor, slitage

Diverse

Rum 2

Champagnekylare Pol Roger

Budhistorik (15 bud)
5520687
1 600
5518757
5518755
5518753
5515862

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.