Roland Svensson

721575

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Färglitografi, "Washing and pelletizing plants", signerad, bildmått, 34,5 x 44 cm

Fack 13

Roland Svensson

Budhistorik

2020-01-14 kl 20:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.