John Wipp oljemålning

721560

JOHN WIPP (1927-2005): Komposition / Fantasilandskap, signerad och daterad John Wipp -71, olja på duk, ca 100x80 cm

Fack 12

John Wipp oljemålning

Budhistorik (42 bud)
5523391
7 200
5523387
7 000
5523384
6 800
5523382
6 600
5523372
6 400

Slutpris SEK:
7 200
707 EUR, 785 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.