Peter Dahl

721386

PETER DAHL (född 1934-2019): 24 litografier (nr 5, 7, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 34, 35, 37, 38, 39, 40) Carl Michael Bellman: Fredmans Epistlar Bokverk med text och förord av Olof Byström och Sven Delblanc, signerad, 124/225, bladmått 29,5x43 och 43x59 cm

Inga synliga skador på litografier, i övrigt ej fullt genomgånget

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Dahl

Budhistorik (15 bud)
5532558
11 500
5532557
9 600
5532556
8 000
5532555
7 800
5532554
7 600

Slutpris SEK:
11 500
1 182 EUR, 1 347 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.