Bolle

721344

BOLLE, Norge, daterad 1854, bemålad och med text, höjd ca 11, diameter 22 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Bolle

Budhistorik (2 bud)

5513612
5509650

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.