Byrå senbarockstil

721249

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, senbarockstil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 70, 89x48 cm

Senare bemålning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Byrå senbarockstil

Budhistorik (7 bud)
5519388
600
5521233
550
5519388
500
5509232
450
5509232

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.