Max Walter Svanberg teckning

721081

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): surrealistisk komposition, blyerts, signerad och daterad Max Walters 31, mått ca 34x27 cm

Konst, Teckningar

Fack 17

Max Walter Svanberg teckning

Budhistorik (3 bud)

5522772
5522771
850
5516393
700

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.