Karl Mårtens litografi

721080

KARL MÅRTENS (född 1956), strandskata, sigillstämplad, signerad och numrerad 3/175, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 32 x 45 cm

Rum 2

Karl Mårtens litografi

Budhistorik (7 bud)
5512441
5511438
5510504
500
5510502
450
5510501

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.