Roger Risberg oljemålning

721079

ROGER RISBERG (1956-2011): "Social kontoret" "Nämnden", olja på duk, signerad a tergo samt daterad 1996, mått ca 55x47 cm

Diverse

Rum 3

Roger Risberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5523891
4 400
5523849
3 800
5523740
5523438
2 600
5519325
2 400

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.