Carl Brandt oljemålning

720942

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap med älgar, signerad och daterad C Brandt 1901, olja på duk, ca

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5508099
3 400
5507895
3 200
5504528
5501887
5501812

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.