Emil Zoir oljemålning

720915

EMIL ZOIR (1861-1936): Marint motiv, signerad Emil Zoir, olja på duk, ca 49x79 cm

Fack 51

Emil Zoir oljemålning

Budhistorik

2020-01-11 kl 21:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.