Kuriosa

720890

FLAKONGER, FAT, STÖRARE, RESEETUI, SALTKAR, 18/1900-tal, delvis silver

Slitage, skador

Diverse

Kuriosa

Budhistorik (14 bud)
5508523
5509931
1 400
5508523
1 300
5508262
5508522

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.