Gösta Idås oljemålning

720872

GÖSTA IDÅS (1912-1996): Motiv med bl a snäcka, signerad samt daterad 56, olja på pannå, ca 30x67 cm

Proveniens. Målningen har gått i arv från konstnären ner nuvarande ägaren

Fack 30

Gösta Idås oljemålning

Budhistorik

2020-01-08 kl 13:07
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.