Carl-Johan Boman 1950-tals soffa

720787

CARL-JOHAN BOMAN, SOFFA, Oy Boman Ab 1950-tal, fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar, lackade ben, längd 140 cm, sitthöjd ca 90 cm, total höjd 73 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffor

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5518162
440
5523383
420
5518162
5510569
80

Slutpris EUR:
440
4 280 SEK, 501 USD
Utropspris EUR: