Spegel 1700-tal

720688

SPEGEL, 1700-tal, senbarock, skuren dekor och papiermaché, bronserad, krönet med dekor av rocaille, ca 107x55 cm

Skador, delvis senare glas

Speglar

Rum 22

Spegel 1700-tal

Budhistorik (11 bud)
5512906
5512484
5510314
2 400
5510227
5507964
950

Slutpris SEK:
420 EUR, 520 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.