Stekfat 1 par porslin Kina Qianlong (1736-1795)

720660

STEKFAT, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), blå dekor, ca 34x28 cm

Smärre repor, obetydliga glasyrnagg

Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (5 bud)
5522887
5522882
2 600
5516487
5510543
5510125

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.