Lanternor 18/1900-tal

720652

LANTERNOR, 2 st, 18/1900-tal, koppar, höjder ca 43 cm

Slitage

Nautica/Technica

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Lanternor 18/1900-tal

Budhistorik (12 bud)
5521977
1 400
5521059
1 300
5521976
1 300
5521059
5520947

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.