Bertil Widbrandt oljemålning

720626

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Motiv med rovfågel, signerad, olja på duk, ca 45x53 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Bertil Widbrandt oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5507456
5507454
5507386
500
5506823
450
5503549

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.