Mattallrikar Vega

720621

MATTALLRIKAR, 178 st, "Vega", vitt porslin, diameter ca 23,5 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Bruksspår, nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Mattallrikar Vega

Budhistorik (7 bud)
5522901
1 600
5515209
5515209
850
5522260
5515209
500

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.