Ed Finell

720570

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Station To Station Tour, Los Angeles 9 Februari 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 10/50, analogt fotografi, ca 40,6x50,8 cm

Oramad

Fotografi, Pop/Rock

Ed Finell

Budhistorik (7 bud)
5504892
5504785
5498546
950
5504782
950
5498546

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.