Wilhelm Kåge Argenta

720561

WILHELM KÅGE, fat, Gustavsberg, stengods, Argenta, målad silverdekor av kvinnofigur samt stjärnor, märkt Gustavsberg Kåge 1017 I, diameter ca 30,5 cm

Krackeleringar, smärre repor

Keramik/Porslin

Monter 20

Wilhelm Kåge Argenta

Budhistorik (8 bud)
5504879
5504877
1 400
5504875
1 300
5504634
5504037

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.