Salongsgrupp

720398

SOFFA, KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, skuren dekor, bronserad, soffans längd ca 140, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, färgbortfall

Möbler, Soffgrupper

Rum 4

Salongsgrupp

Budhistorik (7 bud)
5505698
600
5499280
550
5498425
500
5498137
450
5497896

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.