André Villers

719370

ANDRÉ VILLERS (1930-2016): Pablo Picasso vid staffli, fotografi, silvergelatin, signerad, á tergo med fotografens stämpel samt daterad "Nia (?) 1955", 30 x 40 cm.

Mindre veck, något vågigt papper.

André Villers

Budhistorik (4 bud)

5528661
3 200
5528059
5515939
5514081

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.