Glasservis

719302

GLASSERVIS slipad dekor, totalt 84 dlr, kvadratisk fot, 1900-tal, bestående av; 21 selterglas, 21 cupglas, 17 vinglas, 19 starkvinsglas, medföljer 6 vinglas med snarlik dekor

nagg förekommer

Glas, Servisglas

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Glasservis

Budhistorik (9 bud)
5508251
5506893
5506892
5506891
5506890
700

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.