Nils André Malmström litografier

719226

NILS ANDRÉ MALMSTRÖM (samtida): (27) Figurscener, signerade och numrerade, litografier, varierande format, oramade

Budhistorik (1 bud)

5509677
2020-01-09 21:25:50

2020-01-11 kl 18:30
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.