"Odelberg Junior"

719225

GLASSERVIS, 49 delar, "Odelberg Junior", Kosta, 12 vinglas, 12 seltersglas, 12 snapsglas, 12 likörglas samt karaff.

Mindre bruksslitage, enstaka smärre nagg på skaft och fot.

Glas, Matserviser, kaffeserviser, Selected

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (11 bud)
5536513
13 000
5536474
12 500
5536511
12 500
5536474
12 000
5536470
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 276 EUR, 1 417 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.