Bokskåp 1 par 1900-talets första hälft

719118

BOKSKÅP, 1 par, 1900-talets första hälft, björk, svärtad dekor av kolonner och tassfötter, dörrar med glas och spröjs, 2 lådor nedtill, höjd 153, 126x44 cm

Smärre repor och slagmärken, en nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (25 bud)
5523734
7 200
5523823
7 000
5523734
6 800
5521892
6 600
5521892
6 400

Slutpris SEK:
7 200
707 EUR, 785 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.