Sybord empirestil 1900-tal

719106

SYBORD, empirestil, 1900-tal, fanerat med mahogny, fot i form av lyra, svärtade fötter, sarg med låda, höjd ca 67, 58x48 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Sybord empirestil 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

5526132
450
5523590
5526131
5523590

Slutpris SEK:
450
47 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.