Sybord 1800-tal

719103

SYBORD, 1800-tal, fanerat med olika träslag och intarsia av blommor, beslag av mässing, uppfällbar skiva med bakomliggande fack, lock med infälld spegel, höjd ca 71, 49x7 cm

Smärre fanerskador och sprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Sybord 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
5515904
1 400
5519447
1 300
5515904
5519445
5515904

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.