Soffa 1800-talets andra hälft

719094

SOFFA, 1800-talets andra hälft, fanerad med mahogny, fast stoppad sits, längd ca 220, djup ca 70, sitthöjd ca 52 cm

Smärre fanerskador

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Soffa 1800-talets andra hälft

Budhistorik (14 bud)
5521440
950
5521446
900
5521440
850
5521444
5521440
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.