Spegel med bord 1900-talets första hälft

718947

SPEGEL MED BORD, 1900-talets första hälft, svängt krön, fasettslipat glas, bordets höjd 60, total höjd ca 237, 78x27 cm

Visst slitage

Speglar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

5516415
700
5515953
550
5511191
5509334

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.