Sidobord 1900-talets mitt

718944

SIDOBORD, 1900-talets mitt, skiva fanerad med olika träslag, avsmalnande svärtade ben, höjd ca 48, 46x46 cm

Någon smärre repa

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Sidobord 1900-talets mitt

Budhistorik (53 bud)
5518364
7 400
5518361
7 200
5518359
7 000
5518353
6 800
5518351
6 600

Slutpris SEK:
7 400
777 EUR, 962 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.