Gustaf Rudberg oljemålning

718931

GUSTAF RUDBERG (1915-2001): Motiv från Ven, signerad, olja på duk, ca 47x58 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Gustaf Rudberg oljemålning

Budhistorik (30 bud)
5520738
5520737
2 800
5520735
2 600
5520734
2 400
5520731

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.