Stolar och karmstolar ek tidigt 1900-tal

718770

STOLAR OCH KARMSTOLAR, 6+2 st, ek, barockstil, tidigt 1900-tal, fast stoppad rygg och sits, skuren dekor, sitthöjd ca 50 cm

Klädsel med slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5515219
2020-01-12 16:02:46

2020-01-12 kl 21:02
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.