Stig Claesson "Slas" krita

718600

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Figurer, signerade, daterad -75, krita, ca 50x36 cm. Samt 2 lösa blad, signerade.

Något gulnade

Linnégatan 21, Norrköping

Stig Claesson

Budhistorik (14 bud)
5506825
5506883
1 900
5506825
1 800
5506878
1 700
5506825
1 600

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.