Hans Wigert etsningar

718598

HANS WIGERT (1932-2015): (5) Figurkompositioner, signerade, delvis numrerade, etsningar, varierande format, oramade

Hans Wigert etsningar

Budhistorik (19 bud)
5513764
4 400
5513630
4 200
5513749
4 200
5513630
5513743
3 800

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.