Hans Wigert etsningar

718596

HANS WIGERT (1932-2015): (4) Figurkompositioner, signerade och numrerade, etsningar, varierande format, oramade

Hanteringsveck

Hans Wigert etsningar

Budhistorik (7 bud)
5511266
1 700
5512616
1 600
5511266
1 400
5511101
1 300
5510652

Slutpris SEK:
1 700
179 EUR, 221 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.