Glasföremål "Rustik" Göte Augustsson Ruda glasbruk

718466

GÖTE AUGUSTSSON, 4 del, glas, "Rustik", Ruda glasbruk, 1960-tal, sandgjutna vaser 2 st höjd ca 22 cm samt 17 cm, skål diameter ca 17 cm, askfat diameter ca 11,5 cm

Smärre repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Linnégatan 21, Norrköping

Glasföremål

Budhistorik (2 bud)

5509836
5509444

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.