Ulf Wahlberg

718071

ULF WAHLBERG (född 1938-2014): ''Indiana 55 B 345 '', signerad o daterad -71, provtryck, färglitografi, bladmått ca 63x47,5 cm, oramad

Ulf Wahlberg

Budhistorik (40 bud)
5510624
6 200
5510633
6 000
5510624
5 800
5510632
5 600
5510624
5 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.