Grafiska Blad

718034

GRAFISKA BLAD, 16 st., 1900-tal, bl.a. färglitografer, etsningar, olika konstnärer, bl a Olle Nyman, Lars Frost, varierande storlekar, i mapp

Hanteringsveck

Grafiska Blad

Budhistorik (3 bud)

5513207
5511457
5508704

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.