Peter Dahl akvarell

717301

PETER DAHL (född 1934): (3) Figurscener, signerade och daterad Peter Dahl -75, akvarell på papper, 41,5x33 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador, fläckar o revor

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (22 bud)
5511707
8 400
5511701
8 200
5511698
8 000
5511700
8 000
5511698
7 800

Slutpris SEK:
8 400
882 EUR, 1 092 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.