Endre Nemes färglitografi

716860

NEMES, Endre (1909-1985): "Skomakarens storhetsdröm", signerad Endre Nemes, numrerad 133/150, färglitografi, bladmått ca 60x70 cm

Endre Nemes färglitografi

Budhistorik (2 bud)

5518592
5518367

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.