GIttan Jönsson färglitografier

716217

GITTAN JÖNSSON (född 1946): (7) "Livet går vidare" (5 st), "Äventyret" (2 st), signerade och daterade Gittan Jönsson -81 resp -83, färglitografier, bildmått ca 58x45/ 52x67 cm, oramade

Budhistorik (10 bud)
5511885
950
5511892
900
5511885
850
5511891
5511885
750

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.