Gittan Jönsson akvarell

716212

GITTAN JÖNSSON (född 1946): Kustbild, signerad och daterad Gittan Jönsson -86, akvarell, bildmått ca 27x37 cm, oramad

Tavelvagn 7

Gittan Jönsson akvarell

Budhistorik (1 bud)

5506011
2020-01-07 19:01:00
700

2020-01-10 kl 19:54
Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.