Gittan Jönsson akvarell

716211

GITTAN JÖNSSON (född 1946): Kustbild, signerad och daterad Gittan Jönsson -86, akvarell, bildmått ca 25x35 cm, oramad

Tavelvagn 7

Gittan Jönsson akvarell

Budhistorik (5 bud)
5506010
5506009
900
5506008
5506007
600
5506006

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.