Oljemålning Jens Christian Bennedsen

715912

JENS CHRISTIAN BENNEDSEN (1893-1967): Vinterlandskap, Småland, signerad Jens Chr Bennedsen, olja på duk, ca 99 x 127 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (16 bud)
5505600
3 400
5505599
3 200
5505595
5505594
2 800
5505592
2 600

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.