Roger Risberg tusch

715635

ROGER RISBERG (1956-2011): Figurscen, monogramsignerad och daterad RR -90, tusch på papper, bildmått ca 42x24 cm, oramad

Smärre fläckar o hanteringsveck

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Roger Risberg tusch

Budhistorik (2 bud)

5511884
600
5503923

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.